Studio Sensya je cvičení, masáže a relax

Místo pro odpočinek a regeneraci těla i mysli. Děláme lekce jógy, zpevňující cvičení pilates, kondiční a zdravotní cvičení. Nabízíme relax v sauně, masáže, tematické workshopy ve Zlíně. Místo, kde najdete klid a odstup od všedních starostí i cestu zpět k sobě sama.


mony

Monika Štachová

masáže, vedoucí studia

  • Tel.: 720 257 030

Chceme-li prožívat spokojený naplněný radostný život, musíme pečovat o své tělo, mysl i duši. Emoce, pocity, myšlenky ovlivňují náš zdravotní stav a kondici, nejen fyzická aktivita. Zastavení se, uvědomění si vlastního těla, myšlenek, pocitů, potřeb, života… Všichni máme svůj jedinečný osobní příběh. Ke každé masáži a člověku, se snažím přistupovat s respektem k jeho tělu a duši.


maruska

Marie Kršáková

masáže, lektorka pohybu a výživy

  • Tel.: 721 608 439

Mým smyslem života je pracovat a pomáhat lidem, naslouchat svému tělu a jíst, když mám hlad. Starat se nejen o svůj vzhled, ale především o vnitřní pohodu a vyrovnanost. Stále být plná energie a ukazovat směr lidem, kteří to tak nemají. Všechno brát s nadhledem, pokorou a užívat si daný okamžik.


os-greplova-aneta

Aneta Greplová

lektorka Jógy

Kouzlo jógy a zdravého životního stylu jsem objevila v roce 2011. Mé tělo mi dalo nemocí najevo, že něco není v pořádku. Jóga se stala mou velkou oporou v každodenním životě a pomáhala mi na cestě k uzdravení mého těla i duše. Přála bych si, aby komplexní zdraví bylo přirozenou součástí každého člověka, a proto jsem se rozhodla, stát se lektorkou.


os-tomankova-linda

Linda Tománková

lektorka Pilates, zdravotní cvičení

Zdravotnímu cvičení a pilates se věnuji přes 4 roky. K body&mind cvičení jsem se dostávala postupně. Ráda vnímám své tělo a pocit, že to vevnitř pracuje, i když navenek nemusí být nic vidět. Pevné a pružné tělo je třeba budovat z hloubky, nedá se začít od povrchu. V mých lekcích, ať skupinových či individuálních, se naučíte vnímat své tělo a pracovat s hlubokým svalovým systémem.


Veronika Loutocká

zdravotní cvičení, fyzioterapeutka

  • Tel.: 732 841 705

„Pohyb je život.“


Petra Horenská

masáže, lektorka Jógy

  • Tel.: 776 330 018

Jóga je pro mě krásný způsob, jak propojit tělo a duši. Před pár lety jsem po první hodině jógy pocítila, že to je právě ten dílek, který jsem ve svém životě dlouho hledala. Největší vliv na moji praxi mělo studium pod vedením indických učitelů. Naučila jsem se skloubit učení dalekého východu s životem v 21. století. Baví mě se o tuto filosofii dělit s ostatními a ukazovat možnou cestu, jak nalézt harmonii a spokojenost v našich běžných dnech.


Marie Svobodová

recepce

  • Tel.: 577 477 557

Ochotná, usměvavá, milá Maruška, recepční. Je všude, kde je ji zrovna potřeba. Vytváří zázemí pro naši práci a útulné prostředí pro Vás, abyste se cítili u nás příjemně. Ráda vám poradí a ukáže prostory studia, nasměruje vás, abyste se u nás neztratili, obslouží vás, kdykoliv nás navštívíte a využijete naše služby.


Symbolika našeho loga Sensya

Piktogram má kruhovitý tvar mozaikové vitráže neboli mandaly. Kruh patří k základním symbolům, reprezentující prostor, životní i přírodní cykly a utváří rovnováhu. Uvnitř kruhu jsou symetricky seřazeny okvětní lístky, symbolizující život. Jejich přesné uspořádání působí pozitivně na lidskou mysl – vyvolává pocit harmonie a klidu. Svou symboliku dále utváří z kruhu vyčnívající lístky hledící do čtyř světových stran. Což má svůj význam pro mnohé duchovní kultury. Východ, jih, západ a sever můžeme chápat i jako přírodní živly – země, vzduch, oheň, voda.

Navržený obrazec v sobě také ukrývá i svůj hlubší motiv, což je oblast snění a snů. Inspirací je indiánský amulet – lapač zlých snů, doplněný o lotosový květ – což je jeden ze základních symbolů Jógy. Na piktogram, tak nakonec můžeme nahlížet i z „vyššího patra“, kdy do středu motivu je situován malý kulatý bod symbolizující naše Já. Okolní prostor je dále utvářen záchytnou sítí (v tomto případě ve tvaru symbolizující lotosové květy), která nás chrání od okolních negativních energií. A to vše je uzavřeno do kruhu života, majícího význam nekonečna.