Studio Sensya je cvičení, masáže a relax

Místo pro odpočinek a regeneraci těla i mysli. Děláme lekce jógy, kondiční a zdravotní cvičení. Nabízíme relax v sauně, masáže, tematické workshopy ve Zlíně. Místo, kde najdete klid a odstup od všedních starostí i cestu zpět k sobě sama.


hana_maserna

Hana Bolcková

esenciální masáž

  • Tel.: 602 716 865

Paní masérka Hana provádí ne zcela tradiční masáž, která je nejen příjemná pro tělo, ale i voňavá pro duši. Tato celková masáž je uvolňující - tělo si krásně odpočine. Díky kvalitním esenciálním olejům dochází ke zklidnění napětí uvnitř.

Hana je zkrátka masérka pro tělo i duši. :)


andrej_profil

Andrej Višněvský

klasická a sportovní masáž

  • Tel.: 734 821 589

Andrej je certifikovaný, mladý a nadšený masér, neustále se vzdělávající v oblasti masérských dovedností. Specializuje se na klasickou, relaxační a sportovní masáž.

Pomůže Vám masáží nejen s bolestí, ale i s uvolněním nebo úlevou od stresu. Andrej využívá metody měkkých technik a ošetření spoušťových bodů. Individuální přístup ke každému klientovi je mu vlastní.


jana_cchikung

Jana Roubínková

cvičení Čchi-Kung

  • Tel.: 604 914 716

Jana je vyškolená lektorka umění Čchi-Kung, praktikující s radostí tuto nauku od roku 2018.

Mimo Čchi-Kung se téměř 10 let věnuje cvičení pro zdravá záda, horní i dolní končetiny (Stabilizační a Mobilizační systém).


img_5505

Helena Hurtová

jóga podle přírody

  • Tel.: 602 100 745

Jóga podle přírody vedená Helenou - to je nejen radost, ale i svoboda těla a pohybu. Helena má ráda přírodu, procházky a zdravý pohyb.
Příroda je pro ni zdroj energie, podpory a síly.


relax

Hanka Petrů

saunování

  • Tel.: 777 405 557

Hanka se postará o Vaše pohodlí nejen v sauně. Na recepci ráda uvaří čaj nebo kávu, provede Vás relaxačním centrem, nabídne župan, ručník. Umí nachystat dárkový poukaz na míru. Poradí, pomůže když Vás bude cokoli zajímat.

V hřejivé sauně se u nás budete cítit jako doma. Teplo, čisto, klid a útulno zajištěno. :)


Symbolika našeho loga Sensya

Piktogram má kruhovitý tvar mozaikové vitráže neboli mandaly. Kruh patří k základním symbolům, reprezentující prostor, životní i přírodní cykly a utváří rovnováhu. Uvnitř kruhu jsou symetricky seřazeny okvětní lístky, symbolizující život. Jejich přesné uspořádání působí pozitivně na lidskou mysl – vyvolává pocit harmonie a klidu. Svou symboliku dále utváří z kruhu vyčnívající lístky hledící do čtyř světových stran. Což má svůj význam pro mnohé duchovní kultury. Východ, jih, západ a sever můžeme chápat i jako přírodní živly – země, vzduch, oheň, voda.

Navržený obrazec v sobě také ukrývá i svůj hlubší motiv, což je oblast snění a snů. Inspirací je indiánský amulet – lapač zlých snů, doplněný o lotosový květ – což je jeden ze základních symbolů Jógy. Na piktogram, tak nakonec můžeme nahlížet i z „vyššího patra“, kdy do středu motivu je situován malý kulatý bod symbolizující naše Já. Okolní prostor je dále utvářen záchytnou sítí (v tomto případě ve tvaru symbolizující lotosové květy), která nás chrání od okolních negativních energií. A to vše je uzavřeno do kruhu života, majícího význam nekonečna.