Studio Sensya je cvičení, masáže a relax

Místo pro odpočinek a regeneraci těla i mysli. Děláme lekce jógy, kondiční a zdravotní cvičení. Nabízíme relax v sauně, masáže, tematické workshopy ve Zlíně. Místo, kde najdete klid a odstup od všedních starostí i cestu zpět k sobě sama.


mona-3

Monika Rubina

masáže

  • Tel.: 720 257 030

Chceme-li prožívat spokojený naplněný radostný život, musíme pečovat o své tělo, mysl i duši. Emoce, pocity, myšlenky ovlivňují náš zdravotní stav a kondici, nejen fyzická aktivita. Zastavení se, uvědomění si vlastního těla, myšlenek, pocitů, potřeb, života… Všichni máme svůj jedinečný osobní příběh. Ke každé masáži a člověku se snažím přistupovat s respektem k jeho tělu a duši.


vasek

Václav Večeřa

masáže

  • Tel.: 737 643 226

maruska

Marie Sláčíková

masáže, lektorka pohybu a výživy

  • Tel.: 721 608 439

Mým smyslem života je pracovat a pomáhat lidem, naslouchat svému tělu a jíst, když mám hlad. Starat se nejen o svůj vzhled, ale především o vnitřní pohodu a vyrovnanost. Stále být plná energie a ukazovat směr lidem, kteří to tak nemají. Všechno brát s nadhledem, pokorou a užívat si daný okamžik.


nikola

Nikola Jurčáková

lektorka jógy

  • Tel.: 727 970 825

Jógu vnímám jako nádherný nástroj, který nám může pomoci snadněji proplouvat životem. Pevně věřím, že zařazováním principů jógového učení do každodenního života můžeme náš život změnit k lepšímu. V mých jemně a spíše pomalu vedených lekcích se zaměřuji na napojení s fyzickým tělem a zklidnění mysli, nepotřebuješ bohaté předchozí zkušenosti, nemusíš být super silná/ý ani super ohebná/ý. Stačí, že nasloucháš, co ti tvé tělo a duše říkají.


Symbolika našeho loga Sensya

Piktogram má kruhovitý tvar mozaikové vitráže neboli mandaly. Kruh patří k základním symbolům, reprezentující prostor, životní i přírodní cykly a utváří rovnováhu. Uvnitř kruhu jsou symetricky seřazeny okvětní lístky, symbolizující život. Jejich přesné uspořádání působí pozitivně na lidskou mysl – vyvolává pocit harmonie a klidu. Svou symboliku dále utváří z kruhu vyčnívající lístky hledící do čtyř světových stran. Což má svůj význam pro mnohé duchovní kultury. Východ, jih, západ a sever můžeme chápat i jako přírodní živly – země, vzduch, oheň, voda.

Navržený obrazec v sobě také ukrývá i svůj hlubší motiv, což je oblast snění a snů. Inspirací je indiánský amulet – lapač zlých snů, doplněný o lotosový květ – což je jeden ze základních symbolů Jógy. Na piktogram, tak nakonec můžeme nahlížet i z „vyššího patra“, kdy do středu motivu je situován malý kulatý bod symbolizující naše Já. Okolní prostor je dále utvářen záchytnou sítí (v tomto případě ve tvaru symbolizující lotosové květy), která nás chrání od okolních negativních energií. A to vše je uzavřeno do kruhu života, majícího význam nekonečna.