Studio Sensya je cvičení, masáže a relax

Místo pro odpočinek a regeneraci těla i mysli. Děláme lekce jógy, zpevňující cvičení pilates, kondiční a zdravotní cvičení. Nabízíme relax v sauně, masáže, tematické workshopy ve Zlíně. Místo, kde najdete klid a odstup od všedních starostí i cestu zpět k sobě sama.


mona-3

Monika Štachová

masáže, vedoucí studia

  • Tel.: 720 257 030

Chceme-li prožívat spokojený naplněný radostný život, musíme pečovat o své tělo, mysl i duši. Emoce, pocity, myšlenky ovlivňují náš zdravotní stav a kondici, nejen fyzická aktivita. Zastavení se, uvědomění si vlastního těla, myšlenek, pocitů, potřeb, života… Všichni máme svůj jedinečný osobní příběh. Ke každé masáži a člověku se snažím přistupovat s respektem k jeho tělu a duši.


foto-sensya-linda_web

Linda Tománková

lektorka Pilates, zdravotní cvičení

Zdravotnímu cvičení a pilates se věnuji přes 4 roky. K body&mind cvičení jsem se dostávala postupně. Ráda vnímám své tělo a pocit, že to vevnitř pracuje, i když navenek nemusí být nic vidět. Pevné a pružné tělo je třeba budovat z hloubky, nedá se začít od povrchu. V mých lekcích, ať skupinových či individuálních, se naučíte vnímat své tělo a pracovat s hlubokým svalovým systémem.


vasek

Václav Večeřa

masáže

  • Tel.: 737 643 226

os-greplova-aneta

Aneta Greplová

lektorka Jógy

Kouzlo jógy a zdravého životního stylu jsem objevila v roce 2011. Mé tělo mi dalo nemocí najevo, že něco není v pořádku. Jóga se stala mou velkou oporou v každodenním životě a pomáhala mi na cestě k uzdravení mého těla i duše. Přála bych si, aby komplexní zdraví bylo přirozenou součástí každého člověka, a proto jsem se rozhodla, stát se lektorkou.


Není nahrán obrázek

Anna Smolová

lektorka Školy pánevního dna

V posledních letech velmi ráda prozkoumávám různorodost lidského těla. Opouštím hranice masa a kostí a snažím se vidět člověka v jeho celistvosti.
Naplňuje mě pomáhat ženám, znovu nalézt a lépe poznat svůj střed. Pánevní dno je místo sebepoznání, intuice, sebepřijetí. Místo, kde žena může spočinou sama se sebou. Místo napojení a uzdravení. A samozřejmě také centrum pohybu a dynamiky. Tělo je nekonečně moudré.


Není nahrán obrázek

Veronika Loutocká

zdravotní cvičení, fyzioterapeutka

  • Tel.: 732 841 705

„Pohyb je život.“


Symbolika našeho loga Sensya

Piktogram má kruhovitý tvar mozaikové vitráže neboli mandaly. Kruh patří k základním symbolům, reprezentující prostor, životní i přírodní cykly a utváří rovnováhu. Uvnitř kruhu jsou symetricky seřazeny okvětní lístky, symbolizující život. Jejich přesné uspořádání působí pozitivně na lidskou mysl – vyvolává pocit harmonie a klidu. Svou symboliku dále utváří z kruhu vyčnívající lístky hledící do čtyř světových stran. Což má svůj význam pro mnohé duchovní kultury. Východ, jih, západ a sever můžeme chápat i jako přírodní živly – země, vzduch, oheň, voda.

Navržený obrazec v sobě také ukrývá i svůj hlubší motiv, což je oblast snění a snů. Inspirací je indiánský amulet – lapač zlých snů, doplněný o lotosový květ – což je jeden ze základních symbolů Jógy. Na piktogram, tak nakonec můžeme nahlížet i z „vyššího patra“, kdy do středu motivu je situován malý kulatý bod symbolizující naše Já. Okolní prostor je dále utvářen záchytnou sítí (v tomto případě ve tvaru symbolizující lotosové květy), která nás chrání od okolních negativních energií. A to vše je uzavřeno do kruhu života, majícího význam nekonečna.