Dopřejte si trochu pohybu

Najděte cestu zpět ke své spokojenosti. Naučte se vnímat své tělo. Uvědomujte si pohyb a své tělo. Dělejte s námi ve Zlíně Jógu, Pilates nebo si jen přijďte zacvičit. A my vám pomůžeme zpevnit tělo, zklidnit mysl a obnovit návyky správného pohybu či držení svého těla. Hýbejte se a mějte radost z dobré fyzické kondice.


Mini kurz pilates clinic pro začátečníky

Pondělky 16.45 – 17.40 hod. • ve Zlínělektorka Linda

V mini kurzu se seznámíme se základními pozicemi a dechovým cvičením. Zaměříme se na mobilitu či funkčnost 4 důležitých částí našeho těla a každé z nich věnujeme jednu lekci. Mini kurz je úvodem do dalšího kurzu pilates clinic tak, abychom se naučili lépe vnímat svoje tělo a pracovat s hlubokými svaly.

NAPLNĚNO


Pilates Clinic, začátečníci Uzavřený kurz

Pondělky 17.45 – 18.40 hod. • ve Zlínělektorka Linda

Pilates clinic je přizpůsobeno pro člověka dnešní doby, slouží jako prevence vzniku bolesti pohybového aparátu. Tato metoda je spojením cvičení Pilates, DNS a Spiraldynamik, proto se liší od klasického Pilates. Cílem je celkové napřímení, správně vedený dech a správná funkce svalů v jejich optimální délce. Tím se tělo stává štíhlejším a ohebnějším.

NAPLNĚNO


Pilates pro muže Uzavřený kurz

Pondělky 18.45 – 19.40 hod. • ve Zlínělektorka Linda

Pilates pro muže je cvičení zaměřeno zdravotně silovým směrem. Povede k lepšímu držení těla, posílení středu těla a hlubokého stabilizačního systému a celého těla. I Pilates může být funkčním cvičením, při kterém se posiluje s vlastní vahou těla.

NAPLNĚNO


Pilates Clinic, mírně pokročilí Uzavřený kurz

Úterky 17.30 – 18.25 hod. • ve Zlínělektorka Linda

Pilates clinic II. je určen pro pokročilé, navazuje na Pilates clinic I. V hodinách se využívají různé pomůcky (ručník, válce, kruhy, sbally, ježci), které pomáhají v navedení do správné pozice a většího procítění cviku. Cílem je celkové napřímení, správně vedený dech a správná funkce svalů v jejich optimální délce.

NAPLNĚNO


Zdravá záda Uzavřený kurz

Úterky 18.40 – 19.40 hod. • ve Zlínělektorka Linda

Kurz Zdravá záda je vhodný pro všechny, které trápí bolesti zad. Ale i pro ty, kteří by tomu chtěli předejít. Každá lekce je zaměřena na danou část těla, protože ne vždy musí bolest zad souviset jen se zády. Důležité je celkové držení těla. V závěru každé lekce probíhá automasáž s pomocí pěnových válců a masážních míčků.

NAPLNĚNO


Ranní cvičení Otevřené lekce

Středy 6.30 – 7.30 hod. • ve Zlínělektorka Veronika

Cvičení je určeno každému, kdo si přeje pohybovat se a žít s větší lehkostí a rovnováhou. Každému bez omezení věku nebo fyzických možností; lidem s různými druhy pohybového omezení, s chronickou tenzí a bolestmi, lidem s vývojovými, psychickými a neurologickými problémy. Náplní lekcí jsou prvky zdravotního cvičení, prvky jógy, protažení a relaxace.

130 Kč/lekce (Rezervujte se předem)


Pohybem k sebeuvědomění Otevřená lekce

Středy 18 – 19 hod. • ve Zlínělektorka Veronika

Tato metoda učí lepšímu uvědomování vlastního těla a umožňuje si osvojit výhodnější vzorce pohybu, myšlení a prožívání. Díky schopnosti lidského mozku se celý život přetvářet, můžeme v jakémkoli věku využívat proces přirozeného učení ke zlepšování kvality pohybového spektra, odstranění řady obtíží a neduhů, ale i k rozvíjení svého potenciálu.

130 Kč/lekce (Rezervujte se předem)


Joga Restart Uzavřený kurz

Čtvrtky 17.30 – 18.30 hod. • ve Zlínělektorka Aneta

V lekci je kladen důraz na uvolnění, správné dýchání a zároveň posilování. Abychom zvládali život v naší plné síle, potřebujeme silné tělo. Cvičení v malé skupině, kde je více prostoru věnovat se klientům individuálně a přizpůsobit náročnost lekcí potřebám a naladění skupiny. Klasická hatha jóga v kombinaci s jemným plynutím v pozicích.

NAPLNĚNO


Pilates Clinic, začátečníci Otevřené lekce od 21.11.

Čtvrtky 18.40 – 19.35 hod. • ve Zlínělektorka Linda

Pilates clinic je přizpůsobeno pro člověka dnešní doby, slouží jako prevence vzniku bolesti pohybového aparátu. Tato metoda je spojením cvičení Pilates, DNS a Spiraldynamik, proto se liší od klasického Pilates. Cílem je celkové napřímení, správně vedený dech a správná funkce svalů v jejich optimální délce. Tím se tělo stává štíhlejším a ohebnějším.

120 Kč/lekce


Pohyb vhodný právě pro Vás

Najděte si i ve Zlíně fyzickou aktivitu vhodnou pro Vaše tělo! Jóga, Pilates nebo přiměřená pravidelná tělesná aktivita oddaluje degenerativní změny, udržuje tělo v kondici, svaly pružné a funkční. Tělo potřebuje dostatečně zatěžovat, aby mohlo správně fungovat a regenerovat. Pro tělo je stejně nevhodné přetěžování jako nedostatečná zátěž nebo fyzická nečinnost. Když svalům chybí pohyb, nemají dostatek podnětů, klesá regenerační schopnost a nastupují degenerativní změny již v mladším věku. Jak se chováme celý život ke svému tělu se projeví nejvíce právě v pokročilém věku.