Naučte se vnímat své tělo

Najděte cestu zpět ke své spokojenosti. Dopřejte si trochu pohybu. Uvědomujte si pohyb a své tělo. Přijďte si zacvičit.  Pomůžeme Vám zpevnit tělo, zklidnit mysl a obnovit návyky správného pohybu či držení svého těla. Hýbejte se a mějte radost z dobré fyzické kondice.


Jemná ranní flow pro začátečníky i mírně pokročilé

čtvrtky 8:30 - 9:30• ve Zlínělektorka Nikola

Pomalá a jemná flow vhodná pro všechny, kteří chtějí začít svůj den s čistou hlavou a klidnou, uzemněnou energií. Jemně a vědomě probudíme a protáhneme celé tělo, napojíme se na náš dech a soustředíme naši mysl. Každou praxi zakončíme krátkou pranayamou (práce s životní energií, pránou, dechem) a meditací.
Po této praxi budete připraveni vykročit do nového dne jistou nohou a s radostí.

150 Kč/otevřená lekce 60 min


Hatha jóga pro radost pro začátečníky i mírně pokročilé

čtvrtky 15:30 - 16:30• ve Zlínělektorka Nikola

Jemná, lehce dynamická flow ve stylu hatha/vinyasa jógy. Vědomým plynutím z pozice do pozice propojíme naše tělo, dech a mysl. Každou praxi začneme tím, že si určíme vnitřní záměr (sankalpu), a zakončíme ji krátkou meditací.
Mým záměrem je, abyste z každé lekce odcházeli s úsměvem a vnitřním klidem.

150 Kč/otevřená lekce 60 min


Restorativní Jóga pro začátečníky i pokročilé

čtvrtky 16:45 - 17:45• ve Zlínělektorka Nikola

Zastavit. Uvolnit. Podpořit. To je cílem restorativní jógy. V jemných pozicích s oporou jógových pomůcek uvolníme tělo i mysl od stresu a napětí. V každé pozici setrváváme několik minut, během kterých přivedeme náš nervový systém ze sympatického (bojuj nebo uteč, stresový poplašný režim) do parasympatického (bezpečí, odpočinek, klid). S praxí restorativní jógy se prostě hodíme do klidu...

150 Kč/otevřená lekce 60 min


Yin Jóga pro začátečníky i mírně pokročilé

čtvrtky 18:30 - 19:30• ve Zlínělektorka Nikola

Čas zpoooomalit a opět se napojit na naše tělo. Pomalá meditativní praxe, při které v jednotlivých pozicích setrváme po dobu 2 až 5 minut. Důkladně protáhneme hluboké pojivové tkáně, uvolníme nahromaděné napětí v těle i v hlavě a napojíme se na náš vnitřní svět. Yin jóga je praxí přijímání našeho já takového, jaké opravdu je, a zároveň praxí opouštění všeho, co už nám neslouží.

150 Kč/otevřená lekce 60 min


Soukromé lekce Jógy 350 Kč/60 min

čtvrtky 10:00 - 15:00• ve Zlínělektorka Nikola

Lekce stavěné přímo na míru právě pro tebe. Vhodné pro dlouhodobou spolupráci, můžeme krůček po krůčku nabalovat a stavět praxi dle tvých individuálních potřeb. Cíl spolupráce: Znovunalezení & probuzení tvého opravdového já a nastolení rovnováhy ve tvém životě. Úvodní 30 minutová konzultace zdarma. Pobavíme se, co bys od lekcí potřeboval(a), očekával(a), stanovíme tvé cíle, překážky atp. Zjistíme, jestli si vzájemně sedíme a jakou dynamiku práce potřebujeme nastavit.

5x lekce (5x60 min): 1.600 Kč (-150 Kč) 10x lekce (10x60 min): 3.150 Kč (1 lekce zdarma)


Pohyb vhodný právě pro Vás

Najděte si i ve Zlíně fyzickou aktivitu vhodnou pro Vaše tělo! Jóga, zdravotní cvičení nebo přiměřená pravidelná tělesná aktivita oddaluje degenerativní změny, udržuje tělo v kondici, svaly pružné a funkční. Tělo potřebuje dostatečně zatěžovat, aby mohlo správně fungovat a regenerovat. Pro tělo je stejně nevhodné přetěžování jako nedostatečná zátěž nebo fyzická nečinnost. Když svalům chybí pohyb, nemají dostatek podnětů, klesá regenerační schopnost a nastupují degenerativní změny již v mladším věku. Jak se chováme celý život ke svému tělu se projeví nejvíce právě v pokročilém věku.