Naučte se vnímat své tělo

Najděte cestu zpět ke své spokojenosti. Dopřejte si trochu pohybu. Uvědomujte si pohyb a své tělo. Přijďte si zacvičit.  Pomůžeme Vám zpevnit tělo, zklidnit mysl a obnovit návyky správného pohybu či držení svého těla. Hýbejte se a mějte radost z dobré fyzické kondice.


Cvičení Čchi-Kung s Janou Roubínkovou

úterky 17 - 18h • ve Zlínělektorka Jana

Tradiční čínské cvičení, které slouží k vnějšímu i vnitřnímu posílení. Podporuje klid, soustředěnost a spánek. Zlepšuje činnost orgánů, zvyšuje imunitu, pozornost a koncentraci. Pravidelné cvičení odstraňuje bolesti zad, snižuje únavu, upravuje krevní tlak, zvyšuje vitalitu. Dlouhodobě zbavuje stresu a zklidňuje mysl.

Cvičení je vhodné pro všechny věkové skupiny, neboť zpomaluje proces stárnutí a vede k dlouhověkosti.

Rezervace 604 914 716 Cena 150 Kč/60 minut


Jóga podle přírody s Helenou Hurtovou

pondělky 16 - 17h • čtvrtky 17.30 - 18.30h • ve Zlínělektorka Helena

Jóga podle přírody je svoboda těla a pohybu. Toto cvičení vychází z prvků Lunární jógy a je obohacené o zkušenosti lektorky Heleny.
Cvičení jógy je fyzické i vnitřní, inspirované přírodou, lunárními cykly a živly.
Jóga podle přírody je pro ty, kdo hledají zdroj energie v přírodě i uvnitř sebe. Příroda má totiž své rytmy, cykly a živly, ale máme je i v sobě:

  • Zemi (naše kořeny)
  • Vodu (emoce)
  • Oheň (zdroj síly těla)
  • Vzduch( srdce)
  • Éter (prostor, ve kterém prostě jsme)

Rezervace 602 100 745 Cena 150 Kč/60 minut


Pohyb vhodný právě pro Vás

Najděte si i ve Zlíně fyzickou aktivitu vhodnou pro Vaše tělo! Jóga, zdravotní cvičení nebo přiměřená pravidelná tělesná aktivita oddaluje degenerativní změny, udržuje tělo v kondici, svaly pružné a funkční. Tělo potřebuje dostatečně zatěžovat, aby mohlo správně fungovat a regenerovat. Pro tělo je stejně nevhodné přetěžování jako nedostatečná zátěž nebo fyzická nečinnost. Když svalům chybí pohyb, nemají dostatek podnětů, klesá regenerační schopnost a nastupují degenerativní změny již v mladším věku. Jak se chováme celý život ke svému tělu se projeví nejvíce právě v pokročilém věku.